Büyük Ölçekli Kuruluşlar İçin Modern Veri Koruma

Basit, esnek, güvenilir ve güçlü

İşinizi büyütmek için farklı veri kullanma yöntemleri keşfederken depolanan yedekleme verileriniz için akıllı koruma, yönetim ve yeniden kullanım sağlayan modern bir çözüme ihtiyaç duyarsınız. [MarketAsset5321] ve Veeam® sayesinde veri yönetiminde yepyeni bir seviyeye yükselebilirsiniz. Nasıl mı? Hemen keşfedin.

Tek bir platform üzerinden tüm iş yüklerini koruyun ve yönetin

Tüm veriler için en eksiksiz veri koruma çözümü Veeam Platform ile hem daha hızlı inovasyon yapın hem de geliştirilmiş müşteri ve çalışan deneyimleri elde edin. Bu çözümümüz, tek bir platform üzerinden bulut, sanal, fiziksel, Hizmet olarak Yazılım (SaaS) ve Kubernetes için temel yedekleme ve kurtarmanın ötesinde veri yönetimi ve veri koruma sunarak iş çevikliğine hız katmak üzere tasarlanmıştır.

Veeam Platform'un sunduğu çözüm:

 • Basittir

  Anında ROI sağlayarak maliyetleri ve karmaşıklığı azaltır

 • Esnektir

  Tüm platformlar. Tüm depolama alanları. Tüm bulutlar.

 • Güvenilirdir

  Verilerinizin her zaman koruma altında ve kesintisiz erişilebilir olacağını bilirsiniz

 • Güçlüdür

  Tüm kuruluşlar için hızlı, güvenilir, ölçeklenebilir ve geleceğe hazırdır

İhtiyaçlarınıza uygun evrensel lisanslama

Abonelik veya kalıcı lisans seçenekleriyle kullanıma sunulan, kullanımı kolay, iş yükü bazlı lisansımız Veeam Evrensel Lisans (VUL), şirket içinde veya çoklu bulut ortamlarında verileri korur. VUL taşınabilir ve aktarılabilir; bu da onu geleceğe hazır kılar. VMware, Hyper-V, Windows, Linux, NAS, Amazon Web Services (AWS), Azure ve çok daha fazla platforma kolayca taşınabilir. İki kurumsal paket seçeneği mevcuttur: Veeam Availability Suite™ ve Veeam Backup & Replication™.

 • Geleceğe hazır
 • Çoklu bulut
 • Taşınabilir
 • Düşük TCO
 • Üreticiye bağımlı kalma zorunluluğu yok
 • Bulut vergisi yok

Kurumsal Modern Veri Korumayı keşfedin

DEMOLARI İZLEYİN

Veeam Availability Suite

Veeam Availability Suite, koruma ve analiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için Veeam ONE™'ın izleme yetenekleri ile Veeam Backup & Replication'ın güçlü veri koruma özelliklerini tek bir kurumsal pakette bir araya getiriyor.

Sektör lideri bu iki ürünü birlikte kullanarak hem gelişmiş veri koruma ihtiyaçlarınızı çok daha kolay karşılayabilir hem de daha iyi veri koruma ve iş çevikliği elde etmek için kullanılan konfigürasyonlar hakkında önemli fikirler edinebilirsiniz.

 • Veeam Backup & Replication

  Yedekleme, replikasyon ve shapshot'ların yanı sıra artık Sürekli Veri Korumayı (CDP) da 20 kat daha uygun fiyatlı arşiv depolama ve fidye yazılıma karşı daha güçlü koruma ile bir araya getiren 4'ü 1 arada veri koruma çözümü.

  Ürüne genel bakış
 • Veeam ONE

  TÜM verilerinizin koruma altında, güvenli, uyumlu ve kurtarılmaya hazır olmasını sağlamak için şirket içinde ve bulut ortamlarında birleştirilmiş izleme ve raporlama.

  Ürüne genel bakış

Güvenilir ve ölçeklenebilir Microsoft 365 yedekleme

Microsoft 365 bir dizi güçlü hizmet sunuyor olsa da verilerinize yönelik kapsamlı yedekleme, bu hizmetlerden biri değildir. Kuruluşunuzun verileri sizin kontrolünüzdedir ve bunları korumak sizin sorumluluğunuzdur.

Veeam® Backup for Microsoft 365 ile Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive İş ve Microsoft Teams dahil olmak üzere verilerinize erişiminizi ve bu veriler üzerindeki kontrolünüzü kaybetme riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Böylece verileriniz her zaman erişebilir ve koruma altında olur.

 • Riskleri azaltın

  Microsoft 365 yedekleri için şifreli, çok faktörlü kimlik doğrulaması

 • Zaman kazanın

  Microsoft 365 öğelerini kurtarın ve BT kaynaklarını verimli şekilde sunun

 • İçiniz rahat etsin

  Yasal ve uyumlulukla ilgili talepleri hızla karşılayabilirsiniz

Hâlâ Microsoft 365 verilerinizi korumanız gerektiğine ikna olmadınız mı? Microsoft 365 yedeklemesine derhal başlamanız için yedi kritik nedeni açıklayan bu whitepaper'ı okuyun!

ŞİMDİ OKUYUN

Veeam Disaster Recovery Orchestrator

Tüm felaketlerden rahatça kurtarma

Felaket durumunda verileri hızla geri yükleyin. Veeam Disaster Recovery Orchestrator, Veeam Backup & Replication'ın güçlü yetenekleriyle felaket kurtarma (FK) süreçlerini otomatik hale getirir. Otomatik test ve dinamik dokümantasyon, tek tıkla kurtarma sağlar. [MarketAsset5321] ve Veeam ile riskleri azaltın, zamandan tasarruf edin ve verilerinizi güvenle geri yükleyin.

Sıfıra yakın kurtarma noktası hedefleri (RPO) olan iş için kritik iş yüklerinden FK planlama kaynağı eksikliği nedeniyle göz ardı edilen uygulamalara kadar, Orchestrator hem otomatik test ve dinamik dokümantasyon ile felaket kurtarma sürecinizi hızlandırır hem de RPO ve kurtarma zamanı hedefleri (RTO) ihlallerine izin vermeden tek tıkla kurtarma yapmanızı sağlar.

*isim
*Şirket
*İş e-postası
*Telefon
Yorum
 
Aşağıdaki gizlilik politikasını okudum ve kabul ediyorum.

*Zorunlu Alanlar
B gizlilik [MarketAsset5321] politikasını görüntülemek için buraya tıklayın.